Konkurs "Kto czyta - nie pyta"
sobota, 23 września 2017 10:52

Biblioteka szkolna (budynek B)
zaprasza wszystkich uczniów klas I - VI do udziału
w IV edycji konkursu ph. "KTO CZYTA - NIE PYTA!"

_______________________________________________________________

Ogólnopolski Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne
poniedziałek, 18 września 2017 17:53

EDI ogłasza Ogólnopolski Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VII) oraz gimnazjalnych (klasy II-III). Celem konkursu jest pogłębienie wiedzy biblijnej i znajomości Pisma Świętego wśród młodzieży szkolnej.

Konkurs Biblia i Przypowieści Biblijne zostanie przeprowadzony w dniu 30.11.2017 r., na podstawie przesłanych materiałów. Koszt uczestnictwa 8,50 zł.

Przewiduje się przygotowanie trzech rodzajów testów: dla edukacji wczesnoszkolnej (kl. I-III), dla szkoły podstawowej (kl. IV-VI) i dla szkoły podstawowej (kl. VII) oraz gimnazjum (kl. II-III). Każdy test składać się będzie z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech wariantów odpowiedzi, z których co najmniej jeden jest prawidłowy. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi uczestnik otrzymuje 1 punkt. Natomiast za błędną odpowiedź -1 punkt. Nieudzielenie odpowiedzi na dane pytanie sprawia, że zawodnik otrzymuje 0 punktów.

Zapraszam

Szkolny koordynator – K. Łaguna

Konkurs „Jestem misjonarzem”
niedziela, 17 września 2017 21:08

Akcja Katolicka Archidiecezji Białostockiej we współpracy z Wydziałem Katechetycznym Kurii Metropolitalnej Białostockiej i z Kuratorium Oświaty w Białymstoku zapraszają uczniów do udziału w konkursie literackim i plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. „Jestem misjonarzem”.

Prace należy zakończyć i przesłać w terminie do 5 listopada 2017 r.

Regulamin do pobrania

Przypominamy, że w VII edycji Konkursu II miejsce zdobył A. Mazurek z klasy V b i wyróżnienie J. Kuczyńska z klasy II b.

Szkolny koordynator I. Konopko

_________________________________________________________

XVI Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej
poniedziałek, 11 września 2017 22:04

Zapraszam uczniów klas IV - VII do udziału w XVI Szkolnym Konkursie Wiedzy Biblijnej – List do Tytusa

Regulamin do pobrania

I. Konopko

Olimpiada Franciszkańska
poniedziałek, 04 września 2017 14:15

Zapraszam do udziału w XII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiadzie Wiedzy o Św. Maksymilianie.

Koordynator - I. Konopko
__________________________________________________________________________________________

Zaproszenie do udziału w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym

Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w XII edycji październikowego Międzynarodowego Konkursu Plastycznego o Janie Pawle II organizowanego przez Muzeum w Bielsku Podlaskim. Okazją jest XVII Dzień Papieski. Prace wraz z kartą zgłoszeniową należy składać do dnia 25 IX 2017 r. osobiście w siedzibie Muzeum lub listownie (decyduje data stempla pocztowego).

I. Konopko