50 lat SP 4
Zjazd Absolwentów SP 4

Jesteś Absolwentem Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie?

Wróć do nas!

Spotkaj koleżanki i kolegów, nauczycieli, odnów kontakty, powspominaj uczniowskie czasy, zobacz jak zmieniła się szkoła.

W 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie obchodzi Jubileusz 50-lecia.

Z tej okazji mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Zjazd Absolwentów wszystkich roczników szkoły, który odbędzie się 21 października 2017 roku (sobota) w budynku szkoły.

Drogi Absolwencie „Czwórki”,
jeśli jesteś zainteresowana(-y) udziałem w Zjeździe Absolwentów, prosimy o wysłanie e-maila zgłoszeniowego na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zgłoszenie telefoniczne do sekretariatu szkoły (tel. 86 272 30 78).

W e-mailu należy koniecznie wpisać:
Zjazd SP 4, nazwisko i imię, (nazwisko panieńskie), rok ukończenia szkoły.

Opłata Zjazdowa wynosi 35 zł i obejmuje broszurkę o historii szkoły, okolicznościowy znaczek oraz poczęstunek dla każdego uczestnika.

Wpłaty przyjmujemy do 15 października 2017 roku.

Ostatecznym potwierdzeniem udziału w Zjeździe jest dokonanie wpłaty na podane poniżej konto:

Bank Spółdzielczy w Szczuczynie Oddział w Grajewie
Numer konta 32 8768 1013 1300 0358 2000 0010
z dopiskiem „Zjazd SP 4”

Z banku codziennie będą odbierane przekazy potwierdzające wpłaty na Zjazd. Dodatkowo na stronie internetowej szkoły www.sp4grajewo.cba.pl w zakładce „50 lat SP 4” będzie publikowana lista uczestników Zjazdu, nazwiska pogrubione będą informacją o dokonaniu wpłaty.

Komitet Organizacyjny Zjazdu, mając na uwadze sprawy organizacyjne – zwraca się z apelem do wszystkich Absolwentów, o niezwlekanie z wpłatą do ostatecznego terminu.

Prosimy o rozpowszechnienie informacji o Zjeździe Absolwentów „Czwórki” wśród swoich szkolnych koleżanek i kolegów.

LISTA OSÓB DEKLARUJĄCYCH SWÓJ UDZIAŁ W ZJEŹDZIE ABSOLWENTÓW SP 4

Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć dostarczonych do szkoły i zaczerpniętych z kroniki szkolnej. Być może znajdziecie Państwo na nich siebie.

Zbiórka zdjęć i pamiątek szkolnych w „Czwórce”
sobota, 18 czerwca 2016 00:38

W związku z przypadającą w przyszłym roku 50. rocznicą założenia Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie organizujemy ZBIÓRKĘ ZDJĘĆ I PAMIĄTEK SZKOLNYCH. Prosimy o przekazanie bądź użyczenie szkole zeszytów, świadectw, tarcz, podręczników, odznaczeń, legitymacji itp.

Dawni nasi uczniowie to dzisiaj dorośli już ludzie, mający własne dzieci, którzy szkołę pamiętają w nieco innych barwach. Istnieje spora różnica między obecną szkołą a tą sprzed 30-tu czy 40-tu lat. Inaczej wyglądały klasy, inaczej sama szkoła i teren wokół niej.

Zapraszamy do „Czwórki”!

Niech Państwa wizyta w szkole będzie okazją do wspomnień i podzielenia się z nami pamiątkami z dowolnego okresu czasu. Stare fotografie budynku, lekcji, zajęć sportowych, apeli, uroczystości, pojedynczych uczniów, klas i nauczycieli zostaną zeskanowane i oddane właścicielom.

Jeśli przedmioty, które posiadacie Państwo w swoich domach, stanowią nieocenioną wartość sentymentalną – sfotografujemy je i zwrócimy.

Zdjęcia oraz ich krótki opis (kogo przedstawiają, kiedy i w jakich okolicznościach zostały wykonane) można przesyłać także w formie skanów (format: .jpg w wysokiej rozdzielczości) na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z zebranych w ten sposób pamiątek zostanie przygotowana wystawa towarzysząca jubileuszowym obchodom 50-lecia szkoły, bo jak pisał Tadeusz Kotarbiński:

„Przeszłość zachowana w pamięci staje się częścią teraźniejszości”.