Nasze członkostwo
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

W roku szkolnym 2012/2013 utworzono Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 i Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie.

Od marca 2010 roku Szkoła Podstawowa nr 4 należy do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". W związku z połączeniem szkół obecny Zespół Szkół Miejskich nr 3 należy do tego Stowarzyszenia, a jego reprezentantem jest dyrektor Zespołu - mgr Beata Szewczyk. W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie 1 % podatku na nasz Zespół. Zebrane środki będą przeznaczone na rzecz polepszenia warunków kształcenia dzieci.

Komunikat

Od 2010 roku nasza Szkoła jest członkiem Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła".

DZIĘKI CZŁONKOSTWU I PRZEKAZANEMU PRZEZ PAŃSTWA
1 % PODATKU NA NASZĄ SZKOŁĘ,
ZEBRALIŚMY KWOTĘ 5033,30 ZŁ.

Jest to suma wpłat z lat 2010-2012.

W lipcu 2013 r. został złożony formalny wniosek do Stowarzyszenia o przekazanie środków finansowych, na zakup 4 drzwi wejściowych z ościeżnicami do klas I-III. Realizację tego projektu zaplanowaliśmy i zrealizowaliśmy w lipcu 2013 r.

20 listopada 2014 r. z wyżej wymienionej kwoty Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" przelało na konto Zespołu Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie kwotę 4886,60 zł.

Bardzo dziękujemy za przekazanie naszej szkole 1 % podatku.