Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

     
     
Stowarzyszenie "Przyjazna Szkoła"

W roku szkolnym 2012/2013 utworzono Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 i Publiczne Gimnazjum nr 3 w Grajewie.

Od marca 2010 roku Szkoła Podstawowa nr 4 należy do Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła". W związku z połączeniem szkół obecny Zespół Szkół Miejskich nr 3 należy do tego Stowarzyszenia, a jego reprezentantem jest dyrektor Zespołu - mgr Beata Szewczyk. W dalszym ciągu prosimy o przekazywanie 1 % podatku na nasz Zespół. Zebrane środki będą przeznaczone na rzecz polepszenia warunków kształcenia dzieci.
__________________________________________________________________________
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Internauto! Jesteś naszym

1919245
odwiedzającym.
Dziękujemy za wizytę!

_______________________

Dziennik elektroniczny


_____________________________

Szukaj na stronie