Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

     
     
KADRA
Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
w Grajewie


ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
mgr Beata Antropik
mgr Zofia Krzeczkowska
mgr Bożena Kulikowska
mgr Krystyna Masłowska
mgr Jolanta Propier
mgr Alicja Stradczuk

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Anna Bukowska
mgr Krystyna Dziekońska
mgr Olga Fiodorowicz
mgr Anna Gryczkowska
mgr Anna Kłos
mgr Barbara Krukowska
mgr Jadwiga Laszczkowska
mgr Ewa Mieczkowska
mgr Barbara Rogalska
mgr Joanna Rydzewska
mgr Elżbieta Sarnacka
mgr Teresa Skrodzka

JĘZYK POLSKI
mgr Urszula Krystyna Bołonkowska
mgr Urszula Buczyńska
mgr Waldemar Jarosław Koniecko
mgr Sabina Łempicka
mgr Halina Muryjas-Rząsa
mgr Agnieszka Ramotowska
mgr Beata Szewczyk

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Alicja Deresz-Armata
mgr Eliza Gołaszewska
mgr Anna Mioduszewska
mgr Marta Poniatowska
mgr Agnieszka Sokołowska
mgr Renata Sokołowska
mgr Dorota Zabłocka

JĘZYK ROSYJSKI
mgr Urszula Buczyńska
mgr Renata Sokołowska

JĘZYK NIEMIECKI
mgr Elżbieta Bielska
mgr Marlena Gładkowska
mgr Anna Maleszewska

HISTORIA
mgr Anna Bukowska
mgr Wiesław Jerulank
mgr Tomasz Szewczyk
mgr Adam Zagórski

MATEMATYKA
mgr Wiesława Konopka
mgr Marta Lenkiewicz
mgr Sławomir Obrycki
mgr Alicja Sulima
mgr Ewa Wojciechowska
mgr Ewa Urszula Wróbel

PRZYRODA
mgr Grażyna Mroczkowska
mgr Bożena Wardaszka

BIOLOGIA
mgr Grażyna Mroczkowska
mgr Anna Wszeborowska

CHEMIA
mgr Joanna Daniela Zalewska – Grochowska

FIZYKA
mgr Ewa Wojciechowska
mgr Joanna Daniela Zalewska – Grochowska

GEOGRAFIA
mgr Małgorzata Stepnowska

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
mgr Karol Choynowski

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Agnieszka Ramotowska
mgr Adam Zagórski

INFORMATYKA
mgr Alicja Deresz-Armata
mgr Anna Gryczkowska
mgr Sławomir Obrycki
mgr Joanna Szymanowska
mgr Joanna Waniewska

MUZYKA
Beata Urszula Dawid
mgr Anna Maleszewska

PLASTYKA / SZTUKA
Beata Urszula Dawid
mgr Anna Maleszewska
mgr Tomasz Szewczyk

TECHNIKA
mgr Anna Bukowska
mgr Violetta Magdalena Curyło

RELIGIA
mgr Violetta Magdalena Curyło
mgr Marzenna Czajkowska
mgr Irena Konopko
ks. Dawid Kulesza
Krystyna Łaguna

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Wojciech Arciszewski
mgr Tomasz Babul
mgr Janusz Jarząbek
mgr Wiesław Jerulank
mgr Zbigniew Łajewski
mgr Lidia Łepkowska
Iwona Barbara Sypytkowska
mgr Henryk Wielgat

ETYKA
mgr Halina Muryjas-Rząsa

REWALIDACJA
mgr Irena Konopko
mgr Aleksandra Monika Kuczyńska
mgr Sabina Łempicka
mgr Marta Poniatowska
mgr Małgorzata Stepnowska 

WSPOMAGANIE
mgr Elżbieta Gadomska
mgr Sabina Łempicka

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
mgr Adam Zagórski

DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Lidia Łepkowska

PEDAGOG
mgr Anna Formejster
mgr Urszula Paluszkiewicz

LOGOPEDIA
mgr Bożena Chełmińska
mgr Aleksandra Monika Kuczyńska
mgr Joanna Rydzewska
mgr Beata Szewczyk

BIBLIOTEKA
mgr Iwona Bożena Bukrejewska
Ewa Czaplicka
mgr Anna Joka
mgr Lilla Pietrzykowska

ŚWIETLICA
mgr Dorota Poniatowska (kierownik)
mgr Bożena Chełmińska
Ewa Czaplicka
mgr Iwona Zagórska

PIELĘGNIARKA
mgr Małgorzata Abramczyk

SEKRETARIAT
mgr Agnieszka Wejs (sekretarz szkoły)
Michał Mikołajski (starszy referent)

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZY
mgr Magda Lewosz

KADRY
mgr Monika Lenkiewicz

KSIĘGOWOŚĆ
mgr Ewa Kiersznowska (główna księgowa)
mgr Dorota Okulewicz (referent)

PRACOWNICY OBSŁUGI SZKOŁY
Wiesława Borowska
Małgorzata Kacprowska
Bogumiła Niedźwiecka
Ewa Puławska
Krystyna Wądołowska
Iwona Wiśniewska
Bożena Zienkiewicz
Krzysztof Gutowski
Michał Sobolewski
Leszek Wiśniewski

KUCHNIA
Paulina Bochno (intendentka)
Bogusława Cybulska
Lucyna Graczewska
Elżbieta Gutowska


 

 

 

Internauto! Jesteś naszym

1893164
odwiedzającym.
Dziękujemy za wizytę!

_______________________

Szukaj na stronie