Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Grajewie

     
     
KADRA
Zespołu Szkół Miejskich nr 3
Szkoły Podstawowej nr 4 im. Henryka Sienkiewicza
w Grajewie





ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE
mgr Beata Antropik
mgr Bożena Kulikowska                  
mgr Krystyna Masłowska
mgr Jolanta Propier 
ś.p. Halina Sokołowska
na zawsze pozostanie naszą nauczycielką


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
mgr Anna Bukowska
mgr Krystyna Dziekońska
mgr Olga Fiodorowicz

mgr Anna Gryczkowska
mgr Anna Kłos
mgr Barbara Krukowska
mgr Jadwiga Laszczkowska
mgr Ewa Mieczkowska
mgr Barbara Rogalska
mgr Joanna Rydzewska
mgr Elżbieta Sarnacka
mgr Teresa Skrodzka
mgr Alicja Stradczuk
mgr Joanna Waniewska

JĘZYK POLSKI
mgr Urszula Krystyna Bołonkowska
mgr Urszula Buczyńska
mgr Sabina Łempicka
mgr Halina Muryjas-Rząsa

JĘZYK ANGIELSKI
mgr Eliza Gołaszewska
mgr Anna Mioduszewska
mgr Agnieszka Sokołowska
mgr Renata Sokołowska
mgr Dorota Zabłocka

JĘZYK ROSYJSKI
mgr Urszula Buczyńska

JĘZYK NIEMIECKI
mgr Elżbieta Bielska
mgr Marlena Gładkowska

MATEMATYKA
mgr Marta Kostecka
mgr Sławomir Obrycki
mgr Alicja Sulima 
mgr Ewa Urszula Wróbel

PRZYRODA
mgr Grażyna Mroczkowska
mgr Barbara Ratomska

HISTORIA
mgr Wiesław Jerulank
mgr Anna Joka 

INFORMATYKA
mgr Alicja Deresz - Armata
mgr Renata Niedziołko
mgr Joanna Szymanowska
mgr Joanna Waniewska

MUZYKA
Beata Urszula Dawid
mgr Elżbieta Gadomska

PLASTYKA
Beata Urszula Dawid
mgr Elżbieta Gadomska


TECHNIKA

mgr Violetta Magdalena Curyło

RELIGIA
mgr Violetta Magdalena Curyło
mgr Marzenna Czajkowska
mgr Irena Konopko
mgr Dorota Lekenta 
Krystyna Łaguna

WYCHOWANIE FIZYCZNE
mgr Tomasz Babul
mgr Zbigniew Łajewski 
mgr Lidia Łepkowska
Iwona Barbara Sypytkowska 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
mgr Adam Zagórski

PEDAGOG

mgr Urszula Paluszkiewicz

LOGOPEDA
mgr Aleksandra Monika Kuczyńska

BIBLIOTEKA
Ewa Czaplicka
mgr Lilla Pietrzykowska

ŚWIETLICA
mgr Dorota Poniatowska (kierownik) 
mgr Bożena Chełmińska
Krystyna Łaguna
mgr Barbara Ratomska
mgr Sławomir Obrycki
mgr Henryk Wielgat
mgr Iwona Zagórska

SEKRETARIAT
mgr Agnieszka Wejs (sekretarz szkoły)
Michał Mikołajski (starszy referent)

KIEROWNIK ADMINISTRACYJNO - GOSPODARCZY
mgr Magda Lewosz

KADRY
mgr Monika Lenkiewicz

KSIĘGOWOŚĆ
mgr Ewa Kiersznowska (główna księgowa)
mgr Dorota Okulewicz (referent)

PRACOWNICY OBSŁUGI SZKOŁY
Wiesława Borowska
Małgorzata Kacprowska
Bogumiła Niedźwiedzka
Ewa Puławska
Zofia Szmyglewska
Iwona Wiśniewska
Krzysztof Gutowski
Zdzisław Łubowicz
Leszek Wiśniewski

KUCHNIA
Paulina Jarząbek (intendentka)
Bogusława Cybulska
Lucyna Graczewska
Elżbieta Gutowska

 

 

Internauto! Jesteś naszym

1893196
odwiedzającym.
Dziękujemy za wizytę!

_______________________

_______________________

ZSM nr 3 posiada  
status "SZKOŁA W RUCHU"

_______________________

Polecamy

Szukaj na stronie